Nagovor gospoda župnika

Dragi župljani župnije Radeče

Svete maše so po vsej Sloveniji do nadaljnjega odpovedane. Po navodilih Slovenske škofovske konference lahko duhovnik sam mašuje vsak dan. Zato bodo svete maše darovane po naročenih in oznanjenih namenih. Po preklicu omejitev se bomo pri mašah še enkrat spomnili vseh rajnih, za katere se je maša darovala v tem času.

V tem času odpadejo vsa srečanja skupin in vse, kar je v sporočilu slovenskih škofov navedeno. Priporočam vam spremljanje Radia Ognjišče, kjer je vsak delovni dan ob 19:00 prenos svete maše; ob nedeljah pa ob 10:00. Povabim vas k molitvi za Božjo pomoč v tem obdobju, ko so nekateri bolj, drugi manj preizkušani.

Jaz bom večinoma doma v župnišču, vendar mora biti zaprta tudi župnijska pisarna. V nujnih primerih me lahko pokličete po GSM: 051-232-778.

Želim vam doživet postni čas,

Miro Bergelj, župnik

Molitev za zdravje: https://radio.ognjisce.si/sl/224/novice/31184/molitev-za-zdravje-v-casu-epidemije-koronavirusa.htm